Wyniki 20. Kolejki klasy okręgowej:
Orzeł Mysłakowice – Gryf Gryfów Śląski 3:1
Nysa Zgorzelec – Victoria Jelenia Góra 1:0
Pogoń Świerzawa – Granica Bogatynia 0:0
Górnik Węgliniec – Twardy Świętoszów 2:2
Lotnik Jeżów Sudecki – Apis Jędrzychowice 1:0
KS Stare Jaroszowice – Chrobry Nowogrodziec 1:1
Iskra Łagów – Włókniarz Leśna 2:2
Hutnik Pieńsk – Olimpia Kowary 3:1
Tabela:
- Apis Jędrzychowice – 49 pkt.
- Lotnik Jeżów Sudecki – 45 pkt.
- Włókniarz Leśna – 40 pkt.
- Twardy Świętoszów – 38 pkt.
- Orzeł Mysłakowice – 38 pkt.
- Hutnik Pieńsk – 29 pkt.
- Pogoń Świerzawa – 28 pkt.
- Victoria Jelenia Góra – 27 pkt.
- Nysa Zgorzelec – 26 pkt.
- Gryf Gryfów Śląski – 25 pkt.
- Iskra Łagów – 24 pkt.
- Chrobry Nowogrodziec – 24 pkt.
- Granica Bogatynia – 18 pkt.
- Olimpia Kowary – 17 pkt.
- Górnik Węgliniec – 11 pkt.
- KS Stare Jaroszowice – 11 pkt.
Wyniki 19. Kolejki A-klasy (gr. 1):
GKS Podgórzyn – Orzeł Wojcieszów 0:3
Halniak Miłków – Czarni Przedwojów 1:0
Pub Gol Jelenia Góra – Olimpia Kamienna Góra 0:3
Lechia Piechowice – KS Wojcieszyce 1:1
Kwarc Pisarzowice – Orzeł Lubawka 1:1
Czarni Strzyżowiec – Włókniarz Chełmsko Śląskie 3:0
Karkonosze II Jelenia Góra – Amfibolit Leszczyniec 1:2
Rudawy Janowice Wielkie – Piast Bolków (przełożony)
Tabela:
- Karkonosze II Jelenia Góra – 47 pkt.
- Olimpia Kamienna Góra – 46 pkt.
- Lechia Piechowice – 43 pkt.
- Halniak Miłków – 36 pkt.
- Orzeł Wojcieszów – 34 pkt.
- Amfibolit Leszczyniec – 34 pkt.
- Czarni Przedwojów – 29 pkt.
- Kwarc Pisarzowice – 25 pkt.
- KS Wojcieszyce – 25 pkt.
- Rudawy Janowice Wielkie – 25 pkt.
- Orzeł Lubawka – 23 pkt.
- Czarni Strzyżowiec – 22 pkt.
- Pub Gol Jelenia Góra – 18 pkt.
- Włókniarz Chełmsko Śląskie – 11 pkt.
- Piast Bolków – 8 pkt.
- GKS Podgórzyn – 4 pkt.
Wyniki 19. Kolejki A-klasy (gr. 2):
Granica – Piast Zawidów 2:3
Kwisa – Stella 0:5
Włókniarz – WKS 3:0 walkower
Błękitni – Jaśnica 10:2
Radostów – Cosmos 1:2
Orzeł – Kościelnik 2:4
Chmielanka – Olsza 1:8
Fatma – Piast Czerwona Woda 4:1
Tabela:
- Olsza Olszyna – 52 pkt.
- LZS Kościelnik – 47 pkt.
- Włókniarz Mirsk – 44 pkt.
- Piast Zawidów – 40 pkt.
- Kwisa Świeradów Zdrój – 39 pkt.
- Stella Lubomierz – 38 pkt.
- Cosmos Radzimów – 37 pkt.
- Fatma Pobiedna – 33 pkt.
- Błękitni Studniska – 28 pkt.
- LZS Radostów – 27 pkt.
- Piast Czerwona Woda – 23 pkt.
- Jaśnica Opolno Zdrój – 18 pkt.
- Orzeł Platerówka – 16 pkt.
- Chmielanka Chmieleń – 13 pkt.
- Granica Miłoszów – 10 pkt.
- WKS Pilchowice – 4 pkt.
Wyniki 19. Kolejki A-klasy (gr. 3):
Orzeł Gościszów – WKS Żarki Średnie 1:3
LKS Ocice – GKS Iwiny 6:1
Leśnik Osiecznica – Warta Bolesławiecka 2:4
Tomaszów Bolesławiecki – LZS Nowa 1:0
Bobrzanie Bolesławiec – GKS 2 Gromadka 3:0
Kolonia Bolesławiec – Czarni Lwówek Śląski 4:0
LZS Niwnice – Victoria Ruszów 1:3
GKS Raciborowice – Sparta Zebrzydowa 3:1
Tabela:
- GKS Raciborowice – 57 pkt.
- LKS Ocice – 46 pkt.
- Warta Bolesławiecka – 34 pkt.
- Leśnik Osiecznica – 34 pkt.
- Tomaszów Bolesławiecki – 32 pkt.
- LZS Nowa – 31 pkt.
- WKS Żarki Średnie – 31 pkt.
- Bobrzanie Bolesławiec – 30 pkt.
- Victoria Ruszów – 28 pkt.
- Sparta Zebrzydowa – 24 pkt.
- Czarni Lwówek Śląski – 24 pkt.
- Kolonia Bolesławiec – 19 pkt.
- LZS Niwnice – 17 pkt.
- GKS Iwiny – 17 pkt.
- Orzeł Gościszów – 7 pkt.
- GKS 2 Gromadka – 7 pkt.
W jeleniogórskiej B-klasie jest 5 grup, liderami są kolejno: Skalnik Czarny Bór, Orzeł II Mysłakowice, Zjednoczeni Nowogrodziec, Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka, Łużyce II Lubań.
Jaga i Śląsk powalczą o mistrza!
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?