Kreatywny Dzień Dziecka – Rozbudzamy dziecięcą ciekawość!

Materiał partnera zewnętrznego
Już 31 maja mali mieszkańcy Szczawna Zdroju będą mieli okazję wziąć udział w Dniu Dziecka pełnym kreatywnych atrakcji. Dla uczestników przygotowano warsztaty tematyczne, które nauczą dzieci nowatorskiego spojrzenia na naukę poprzez zabawę oraz konkurs z nagrodą główną, czyli rowerem!

Zaczynamy już w najbliższą niedzielę w godzinach 11:00 - 18:00 do Pasażu Tesco przy ul. Łączyńskiego 44 w Szczawnie Zdroju. W ciągu dnia odbędą się trzy bloki warsztatowe, a każdy z nich pozwoli nabyć umiejętności z różnych dziedzin nauki i sztuki. Pierwsze zajęcia pozwolą dzieciom stać się małymi konstruktorami, w trakcie warsztatów dzieci będą budować najbardziej wymyślne konstrukcje, pojazdy i kosmiczne kapsuły. Warsztaty designu nauczą, jak z rzeczy codziennego użytku stworzyć roboty. Zabawa połączy elementy robotyki z kreatywnością. Trzecią odsłoną spotkania będzie tworzenie unikatowych maskotek, z wykorzystaniem materiałów i produktów, które dzięki zaangażowaniu dzieci otrzymają swoje nowe życie.

Dodatkowo na wszystkich zainteresowanych czekać będzie malowanie buziek, tworzenie zwierząt z balonów oraz zajęcia ruchowe. Specjalnie przygotowany guiz połączy zagadnienia związane ze wszystkimi trzema blokami warsztatowymi, najmłodsi poprzez wzięcie udziału w aktywnościach poznają odpowiedzi na przygotowane pytania. Nagrodą główną dla dziecka, które najlepiej przyswoi wiedzę, będzie rower. Idealny na wakacyjne podróże rozbudzające ciekawość najmłodszych. Ponadto tego dnia na wszystkich klientów czekać będą specjalne promocje i rabaty przygotowane przez sklepy i punkty usługowe znajdujące się w Pasażu Tesco na ul. Łączyńskiego 44 w Szczawnie Zdroju.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Szczawna Zdroju, objętego Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta – Marka Fedoruka.

Dodaj ogłoszenie